PopisPracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová (CT Park, Budova "C")
Kontakt e-mailem.

Požadavky:
AJ na úrovni B2 - denní komunikace ústně, emailem, telefonicky, min. maturita, možno i šikovný absolvent - zaučíme, Excel - pokročilá znalost (funkce)

Náplň práce:
organizování námořních a leteckých přeprav, příprava podkladů pro fakturaci, příprava reportů pro vedení, práce s interním systémem G1. Řidičský průkaz sk. B vítán, není podmínkou.
Pracovní smlouva na jeden rok s prodloužením.

Práce v mezinárodní pobočce Hanaro TNS Co. Ltd. , zajímavá a různorodá práce s možností získat velmi dobré zkušenosti, zdokonalit se v AJ, přátelský malý kolektiv, kancelář v CT parku Ostrava.

Vhodné i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Rovince 879, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

HTNS Czech s.r.o.
  • HTNS Czech s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Posládková
  • Telefon : +420 777 127 440
  • Adresa : Na Rovince 879, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

práce

příprava

různorodá

průkaz

skb

vítán

podmínkou pracovní

smlouva

rok

prodlouženímpráce