PopisNÁPLŇ PRÁCE: zpracování a evidence doručené i odeslané pošty, správa zasedacích místnosti, příprava podkladů pro finanční účetní, organizace a zjištění servisu návštěv, další administrativní činnosti.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, práce s PC (Excel, Word), ŘP sk.B, komunikační a organizační předpoklady
NABÍZÍME: zázemí české firmy z oboru automotive, 25 dnů dovolené, cafetérie, odměny při životních i pracovních jubileích, pružná pracovní doba, jazykové kurzy atd.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSvitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T20:44:01

Společnost

ATEK s.r.o.
  • ATEK s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Kocianová
  • Telefon : +420 702 186 405
  • Adresa : Svitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

práce

náplň

skb

komunikační

organizační

předpoklady nabízíme

zázemí

české

firmy

oboru