PopisPOMOCNÝ/-Á SKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: spoluúčast na servisních zakázkách, základní skladová činnost
- Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
- Nabízíme: pracovní pozici na HPP nebo VPP, stravování zdarma, za splnění docházkového fondu odměna ve výši 1500 Kč, 2x ročně odměna při splnění kvalitativních ukazatelů,
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Němečková Markéta, tel.: 775 787 222, 495 447 239, e-mail: zivotopisy@lindr.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 132, 503 15 Nechanice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

LINDR.CZ s.r.o.
  • LINDR.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Němečková
  • Telefon : +420 775 787 222,495 447 239
  • Adresa : Sadová 132, 503 15 Nechanice

Klíčová slova

splnění

odměna

pomocnýá

ročně

hpp

vpp

stravování

zdarma

docházkového

fondu