PopisSKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: manipulace se zbožím (příjem, výdej), skladová evidence
- Požadujeme: SO s výučním listem, ŘP sk. B, VZV, spolehlivost, znalost sortimentu výhodou
- Nabízíme: zajímavá práce v malém kolektivu, stravenky, příspěvek na životní či penzijní pojištění, průběžné vzdělávání v oboru
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: m.horak@kto.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK.T.O. International, spol. s r.o., Orlická 245, 503 46 Třebechovice pod Orebem Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

K.T.O. International spol. s r. o.
  • K.T.O. International spol. s r. o.
  • Kontakt : Marek Horák
  • Adresa : K.T.O. International, spol. s r.o., Orlická 245, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Klíčová slova

práce

skladníkice

penzijní

zajímavá

malém

kolektivu

stravenky

příspěvek

životní

průběžné