PopisPrvní kontakt e-mailem
Náplň práce na pozici Reliability Engineer:
" Realizace produktu, zejména jeho testování, analýza poruch a statistická analýza.
" Analyzování návrhů
" Příprava návrhů
" Příprava dokumentace
Vítané požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání ve strojírenství.
- Zkušenost v inženýrství a statistice.
- Programování v Python
- Středně pokročilá znalost angličtiny
Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTuřanka 1387/100, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně70000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T03:01:01

Společnost

Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
  • Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Němečková
  • Telefon : +420 725 295 513
  • E-mail : marcela.nemeckova@garrettmotion.com
  • Adresa : Tuřanka 1387/100, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

návrhů quot příprava

kontakt

strojírenství zkušenost

zaměstnaneckou

zaměstnavatele

připojištěnísouhlas

penzijní

dovolené

týdnů

stravenky