PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.)
Náplň práce:

viz: https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/povinne-zverejnovane-informace/pracovni-prilezitosti/42764-vyberove-rizeni-na-obsazeni-pozice-spravce-informacnich-technologii-a-koordinator-bozp-a-po

Požadavky:
- VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na informatiku
- znalost správy operačních systémů Microsoft Windows ( klientské i serverové OS) a kancelářského balíku MS Office
- orientace v oblasti HW, aplikačního SW a sítí
- znalost konfigurace vzdálené plochy, znalost protokolu TCP/IP, zálohování dat včetně jejich obnovy a znalost obnovy ztracených dat
- orientace ve správě, rozšiřování a údržbě sítě LAN (administrace routerů, switchů, pole NAS, UPS, DHCP, Firewall)
- znalost reinstalace SW na uživatelských PC (záloha dat a jejich navrácení do původního stavu, instalace SW a jeho nastavení), identifikace závad na HW a jejich odstranění
- trestní bezúhonnost
- samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost
- schopnost učení se dalším programům a systémům
Výhodou:
- vzdělání technického směru se studijním programem na informační technologie
- praxe ve správě informačních a komunikačních technologií, programového vybavení a aplikací
- znalost cizích jazyků, zejména AJ, minimálně na úrovni čtení manuálů
- řidičský průkaz skupiny "B"
Nabízíme:
- platové zařazení do 11. platové třídy (dle NV č. 341/2017 Sb.) v platném znění
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- technické zázemí
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- místo výkonu práce v Pardubicích
- pružnou pracovní dobu
- termín nástupu dohodou
Uchazeči zašlou:
- Motivační dopis s uvedením kontaktních údajů - telefon, email
- Strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe
- Prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Doložení občanské bezúhonnosti a to: - výpisem z rejstříku trestů ne starším než tři (3) měsíce
Zaměstnanecké výhody:
- možnost využívání pružné pracovní doby
- volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v ČR i pro členy rodiny
- výhodný tarif pro mobilní volání
- možnost systematického nebo doplňkového odborného vzdělání

Podklady požadujeme zaslat doporučeně poštou nebo předat osobně na podatelně pracoviště do 18.4 2019 do 11.00 hod. na adresu:
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Pardubicích, Příhrádek 5, 531 16 Pardubice.
Na obálce uveďte: "Výběrové řízení - IT pracovník- Neotvírat".

Na základě předložených podkladů proběhne užší výběrové řízení pro zvané uchazeče dne 24. 4. 2019 spojené s ústním pohovorem.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče nebo výběrové řízení zrušit v průběhu řízení bez uvedení důvodu.
Kontaktní osoba: Ing. Juraj Vavro, vedoucí oddělení ekonomiky a provozu

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNárodní památkový ústav - územní odborné pracoviště v Pardubicích, Příhrádek 5, Zámek, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

Národní památkový ústav
  • Národní památkový ústav
  • Kontakt : Vavro Juraj
  • Adresa : Národní památkový ústav - územní odborné pracoviště v Pardubicích, Příhrádek 5, Zámek, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

řízení

správě

pracovní

technického

výběrové

dat

uchazeče

obnovy

směru

znalost