PopisPracovní náplň: zpracování objednávek od zákazníků, kontrola plnění objednávky, zajištění dopravy k zákazníkovi, komunikace se zákazníkem, základní fakturace, kontrola zásob.
Požadavky: vzdělání ÚSV (gymnázium) nebo ÚSO s vyučením i maturitou, zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky, AJ/NJ minimálně na úrovni B1.
První kontakt nejlépe e-mailem.
Zaměstnanecké výhody: různé benefity. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

SAPRIL Morava s.r.o.
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Šťastníková
  • Telefon : +420 734 589 302
  • E-mail : lucie.stastnikova@saprilmorava.cz
  • Adresa : SAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

kontrola

minimálně

pracovní

ajnj

maturitou

zkušenost

obdobné

pozici

roky

úrovni