PopisJedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě LOUNY.

Pracovní náplň:
• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Požadujeme:
• ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

V případě zájmu svůj životopis zašlete na akrajcova@prochazka.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPMU CZ, a.s., pracoviště Louny, ul. Josefa Fouska, Josefa Fouska 2643, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T14:27:28

Společnost

PMU CZ, a.s.
  • PMU CZ, a.s.
  • Kontakt : Andrea Krajčová
  • Telefon : +420 416 856 370
  • Adresa : PMU CZ, a.s., pracoviště Louny, ul. Josefa Fouska, Josefa Fouska 2643, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

zboží

prodejny

jedná

pravidelně

výhodou

zkušenost

řízením

menšího

kolektivu

znalost