PopisSeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?
Přidejte se k nám!
Vaším úkolem bude:
- komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy,
- odborné zdravotnické výkony,
- práce s dokumentací klienta v Cygnus 2,
- spolupráce s lékaři,
- dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů,
- komunikace s rodinnými příslušníky klientů,
- koordinace týmu pečovatelů na směně,
- pozice primární sestry pro určené klienty.
K výkonu práce potřebujete:
- způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra,
- zájem o oblast sociálních služeb,
- empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů,
- samostatnost a rozhodnost,
- zodpovědnost,
- výborné komunikační schopnosti,
- zdravotní a trestní způsobilost,
- základní znalost práce na PC.
Co nabízíme:
- Náborový příspěvek 15.000,- Kč
- příspěvek na dopravu,
- Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
- příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
- bonusy za věrnost,
- dotované stravování,
- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
- firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek,
- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • Kontakt : Martina Marešová
  • Telefon : +420 601 360 570
  • E-mail : m.maresova@senecura.cz
  • Adresa : SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín

Klíčová slova

práce

práci

klientů

péče

zdravotní

kvalitu

pracovní

společnosti

mezinárodní

příspěvek