PopisPracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: autoklempířská práce a přípravné práce pro lakování.
Požadavky: vyučení v oboru, praxe výhodou, samostatnost
Zaměstnavatel nabízí: práce v novém servisu s nadstandartním vybavením, dobré platové podmínky (24-28tis. Kč), profesní školení, prémie, práci ve stabilní firmě, zaměstnanecké výhody (levné volání, sleva na naftu), podnikové stravování

Kontakt - p. Bezděk Jan, tel.: 724 002 588 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: jan.bezdek@ditelogistic.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na provozovně Bražecká 97, Náchod v době od 06:00 hod. do 14:30 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBražecká 97, Bražec, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.
  • DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.
  • Kontakt : Jan Bezděk
  • Telefon : +420 724 002 588(od06:00hod.do14:30hod.)
  • E-mail : jan.bezdek@ditelogistic.cz
  • Adresa : Bražecká 97, Bražec, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

hod

práce

pracovní

stravováníkontakt

stabilní

firmě

zaměstnanecké

výhody

levné

volání