PopisHLEDÁME POSILY DO TÝMU ÚDRŽBY
S RŮZNÝMI MONTÁŽNÍMI TECHNOLOGIEMI
Co vás čeká?
- Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
- Údržba strojů a zařízení
- Seřizování a nastavování parametrů strojů a strojních linek
- Spolupráce s oddělením technologie při zavádění nové výroby
- Výpomoc při přejímce nových strojů a zařízení
Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?
- Vyučení v oboru mechanik - seřizovač nebo příbuzném oboru
- Základní znalost práce s PC (MS Office)
- Oceníme vaše zkušenosti ve výrobní společnosti / v automotive výrobě
- Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
- Znalost programování strojů a zařízení výhodou
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout?
- Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
- Vzdělávání v oblasti technologií
- Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené
- Letní a zimní bonus na dovolenou
- Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000 Kč / kvartálně
- Věrnostní bonus 6.000 - 12.000 Kč již po prvním roce zaměstnání
- Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
- Příspěvek na firemní stravování
- Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.

+420-577-572-245
ttehanova@cz.wocogroup.com
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJasenice 2088, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

WOCO STV s.r.o.
  • WOCO STV s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Těhanová
  • Telefon : +420 577 572 245,724 940 528
  • E-mail : wocostvpersonal@cz.wocogroup.com
  • Adresa : Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

strojů

aktivity

výroby

bonus

znalost

práce

zaměstnance

firemní

spolupráce

výhodou