PopisMísto výkonu práce celá ČR dle zakázek.
Náplň práce:
-Realizace montážních zakázek VVN
Požadavky:
- Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách
- Časová flexibilita
- Schopnost kolektivní práce
- Vyhláška č.50/78 Sb. výhodou nikoliv podmínkou
Nabízíme:
- Po zapracování možný růst základní mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady v průměru 3.000 Kč měsíčně
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
Pozice je vhodná pro absolventy a cizince.
První kontakt emailem.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěOMEXOM GA Energo s.r.o. - Česká Lípa, Dubická 959/62, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • Kontakt : Simona Svobodová
  • Telefon : personalni@gaenergo.cz
  • E-mail : 373303135
  • Adresa : OMEXOM GA Energo s.r.o. - Česká Lípa, Dubická 959/62, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

práce

místo

náhrady

možný

růst

základní

mzdy

týdnů

dovolené

cestovní