PopisHledáme pracovníky do kontejnerového terminálu.

Náplň práce:
- přesyp materiálu na věži z kontejnerů do autosil
- instalování vložky do kontejneru
- zadávání dat do počítače
- práce ve venkovním prostředí

Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
- základní znalost práce na PC
- fyzickou zdatnost

Jedná se o třísměnný pracovní režim od pondělí do pátku (soboty, neděle a svátky volné), týdenní pracovní doba 37,5 hod., střídání po týdnu - ranní, odpolední, noční, délka směny 8 hodin včetně přestávky.

Benefity: zvýhodněný mobilní tarif

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.

Prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu dlochnerova@upline.cz .

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá našim požadavkům, budou pozváni k osobnímu pohovoru. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a pochopení. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěUPLINE CZ s.r.o. - 1, Obrnice 71, 435 21 Obrnice Mzda minimálně24600 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T14:48:44

Společnost

UPLINE CZ s.r.o.
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • Kontakt : Dana Lochnerová
  • Adresa : UPLINE CZ s.r.o. - 1, Obrnice 71, 435 21 Obrnice

Klíčová slova

pracovní

předpokladem

došlé

všechny

adresudlochnerovauplinecz

emailovou

životopisu

zaslání

prodlouženíprosím

hledáme