PopisROZPOČTÁŘ/-KA PVC OKEN - pracoviště Vysoké Veselí
V případě zájmu volejte na tel.: 737 289 092 pí. Zmatlíková, případně zasílejte životopisy na e-mail: petra.zmatlikova@okayplast.cz.
Požadujeme: SŠ s maturitou, znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost
Náplň práce: kalkulace cen plastových oken, komunikace se zákazníky

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOKAY PLASTspol. s r.o. - závod Vysoké Veselí, Prof. Seemana 289, 507 03 Vysoké Veselí Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

OKAY PLAST spol. s r.o.
  • OKAY PLAST spol. s r.o.
  • Kontakt : Štěpán Bartko
  • Telefon : +420 493 571 132,737 289 094
  • E-mail : okayplast@okayplast.cz
  • Adresa : OKAY PLASTspol. s r.o. - závod Vysoké Veselí, Prof. Seemana 289, 507 03 Vysoké Veselí

Klíčová slova

práce

oken

rozpočtářka

petrazmatlikovaokayplastcz požadujeme

komunikace

plastových

cen

kalkulace

vstřícnost náplň

pečlivost