PopisV případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš profesní životopis na e-mail: tereza.karaskova@porsche.cz
Požadujeme:
" vyučení v oboru klempíř/karosář
" samostatnost, odpovědnost
" profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
" praxe v oblasti osobních vozů výhodou
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
" svářečský průkaz není podmínkou, proškolení zajistíme

Popis pracovní pozice:
" mechanické opravy osobních vozů po pojistných událostech
" pravidelná účast na školeních

Nabízíme:
" prestižní pracovní pozici v atraktivním prostředí české jedničky na trhu s moderním vybavením
" zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu
" nadstandardní finanční ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
" systém průběžného vzdělávání a školení

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Plzeň - Borská pole
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, příspěvek stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva na firemní výrobky a služby
Požadované vzdělání: OU, SOU

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPorsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Plzeň, Podnikatelská 1101/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
  • Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Plzeň, Podnikatelská 1101/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pracovní

pozici

průkaz

vozů

osobních

případě

plzeň

poměru

pracovního

poletyp