PopisÚstřední ředitel Státní energetické inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen "zákon"), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo
INSPEKTOR/-KA ODD. KONTROLY územního inspektorátu pro Královéhradecký a Pardubický kraj
- PP na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou), nástup dle dohody.
Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 10. platové třídy.
- Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a praxi 10-ti uplynulých let výkonu činnosti podle § 5 zákona nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let a probíhající studium vzdělání stanovené pro služební místo - vyšší odborné nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu; dále požadujeme ŘP sk. B a státní občanství ČR nebo jiného členského státu EU, plnoletost, svéprávnost, bezúhonnost
- Náplň práce: kontrola dodržování zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů;
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky, kartu Multisport
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Stejskalová Hana, tel. 495 705 113, e-mail: hstejskalova@cr-sei.cz
- Posuzovány budou přihlášky doplněné strukturovaným životopisem zaslané nejpozději do 30. dubna 2019 na adresu: Státní energetická inspekce, ústřední inspektorát, Gorazdova 24, 120 00 Praha 2, nebo na e-mail: posta@cr-sei.cz nebo prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: hq2aev4).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na pozici inspektora v oddělení kontroly územního inspektorátu pro Královéhradecký a Pardubický kraj“.
- Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude Státní energetická inspekce zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní energetická inspekce - Územní inspektorát pro Královéhradecký a Pardubický kraj, Ulrichovo náměstí 810/4, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2016-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Státní energetická inspekce
  • Státní energetická inspekce
  • Kontakt : Bližší info na www.cr-sei.cz
  • Adresa : Státní energetická inspekce - Územní inspektorát pro Královéhradecký a Pardubický kraj, Ulrichovo náměstí 810/4, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

vzdělání

státní

řízení

výběrové

inspekce

služební

zákona

ústřední

pozici

slovy