PopisMísto výkonu práce: Za Vozovnou č.p. 783/1, Bukov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství. Vedení a plánování volnočasových aktivit.
Požadujeme: vyšší odborné, VŠ bakalářský nebo magisterský obor.
nabízíme: platové podmínky 24 000 - 35 000,- Kč., nástup možný ihned - na dobu určitou 1 rok, po ukončení vstupní praxe a po vzájemné dohodě možnost trvalého prac. poměru.
Kontakt: telefonicky nebo osobně. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa Vozovnou 783/1, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Markéta Bílá
  • Telefon : +420 774 218 157
  • E-mail : referent@domovbukov.cz
  • Adresa : Za Vozovnou 783/1, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

místo

rok

magisterský

obor nabízíme

platové

podmínky

nástup

možný

ihned