PopisÚDRŽBÁŘI
POŽADUJEME: ŘP sk. B, vzdělání minimálně střední odborné - vyučen, práce na PC
- MS word, excel - základy
NÁPLŇ PRÁCE: příležitostná výpomoc spočívá v zajištění dopravy a údržby kompenzačních pomůcek, v drobných údržbářských pracích a údržbě motorových vozidel.
VÝHODOU: pracovník pro samostatnou činnost dle §6 Vyhlášky 50
NABÍZÍME: dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti, nepravidelná výpomoc,
vhodné pro důchodce
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: životopis zasílejte průběžně mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, nástup je možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na danova@diakonievm.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí 01, Žerotínova 319/21, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
  • Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
  • Kontakt : Karla Daňová
  • Telefon : +420 739 324 817
  • E-mail : danova@diakonievm.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí 01, Žerotínova 319/21, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

údržbářipožadujeme

zasílejte

dohoda

provedení

prácedohoda

pracovní

činnosti

nepravidelná

výpomoc vhodné