PopisSKLADNÍK/-ICE - SERVIS - pracoviště Nechanice, Sadová
V případě zájmu pište na e-mail: marketa.nemeckova@lindr.cz nebo volejte na tel.: 775 787 222 pí. Němečková.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Vhodné i pro absolventy bez praxe.
Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
Pracovní náplň: spoluúčast na servisních zakázkách, základní skladová činnost
Nabízíme:
- pracovní poměr na HPP nebo VPP
- jednosměnný provoz
- stravování zdarma
- za splnění docházkového fondu odměna ve výši 1500,- Kč
- 2x ročně odměna při splnění kvalitativních ukazatelů
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 132, 503 15 Nechanice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

LINDR.CZ s.r.o.
  • LINDR.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Němečková
  • Telefon : +420 775 787 222
  • Adresa : Sadová 132, 503 15 Nechanice

Klíčová slova

dobu

stravování

odměna

splnění

poměr

zakázkách

základní

skladová

činnost nabízíme

pracovní