Popishledáme karosáře
Náplň práce:
montáž a demontáž částí motorových vozidel
oprava karosérií
zaváření, vyrovnávání a broušení karoserie
kontrola geometrie karoserie
spojování částí a dílů karoserie
vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
Požadujeme:
výuční list nebo praxe v oboru min. 2 roky,
technická znalost automobilů, technických norem,
manuální zručnost,
pečlivost, odpovědnost, samostatnost, bezúhonnost,
svářečský průkaz
ŘP sk. B
manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
stabilní práci v prosperující firmě
odpovídající platové ohodnocení,
místo výkonu práce: Zlín
jednosměnný provoz
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
dovolená 25 dní
a další benefity

životopis zasílejte na email: personalista@zliner.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZLINER, s. r. o. - Zlín 4 - sídlo, třída Tomáše Bati 283, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T12:54:30

Společnost

ZLINER, s. r. o.
  • ZLINER, s. r. o.
  • Kontakt : Jana Kočařová
  • Telefon : +420 734 233 466
  • E-mail : personalista@zliner.cz
  • Adresa : ZLINER, s. r. o. - Zlín 4 - sídlo, třída Tomáše Bati 283, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

částí

hledáme

platové

samostatnost

bezúhonnost svářečský

průkaz řp

b manuální

zručnost

pečlivost

zodpovědnost