PopisPožadujeme:
spolehlivost, pracovitost, fyzickou zdatnost

Náplň práce:
- základní péče o koně
- krmení, kydání, umisťování koní do boxů, vodění do výběhů
- péče o březí klisny a ostatní
- lonžování a základní výcvik s koněm
- zabezpečování veterinární péče o koně a spolupráce s veterinářem
- zajištění spolupráce s kovářem
- úklid ve stájích v areálu
- pomoc s přípravou závodů a ostatních aktivit v areálu a další

Vyučení v oboru chov koní - velkou výhodou. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěIng. Luděk Šofr, Ph.D., Jezdecký areál, Královice 91, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

Ing. Luděk Šofr, Ph.D.
  • Ing. Luděk Šofr, Ph.D.
  • Kontakt : Luděk Šofr
  • Telefon : +420 602 460 332
  • E-mail : ludek.sofr@seznam.cz
  • Adresa : Ing. Luděk Šofr, Ph.D., Jezdecký areál, Královice 91, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

péče

spolupráce

základní

koní

oboru

pomoc

veterinářem

zajištění

kovářem

úklid