PopisPracoviště Benešov
Náplň práce: geodetické práce v terénu, zpracování dat.
Požadujeme: SŠ/VŠ, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC.
Nabízíme: možnost zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity.
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElmoz Czech, s.r.o. - Černoleská, Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

Elmoz Czech, s.r.o.
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : Elmoz Czech, s.r.o. - Černoleská, Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

práce

pracoviště

dle

ráda

výsledcích

zaměstnanecké

benefity nástup

možný

dohody

benešov bližší