Popismísto výkonu práce Nová Hospoda č.p. 20
348 02 Bor u Tachova
Přijmeme zaměstnance na pozici Skladníka pro významnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí.
Náplň práce:
- jednoduché úkony na PC- třídění zboží- práce se skenerem- manipulace s bednami, krabicemi- mauální práce u skladových stolů- vykládka – nakládka kamionů- finální kontrola zboží
Požadujeme:
- základní znalost práce s PC a skenerem- manuální zručnost, fyzickou zdatnost- časovou flexibilitu, spolehlivost
Nabízíme:
- dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže- 1-3směnný provoz v závislosti na oddělení
- týdenní vyplácení záloh - záloha již po první odpracované směně- zajištěné ubytování
- nástupní mzdu 18.000,- včetně docházkových bonusů a výkonnostních prémií- 100,- Kč stravenky za odpracovanou směnu- zákonné příplatky- zaměstnání bez zprostředkovatelského poplatku- prémie za přivedení nového pracovníka až 2000Kč
Zaměstnanecké výhody
Stravenky v hodnotě 100Kč za odpracovanou směnu, Prémie za přivedení nového pracovníka až 2 000Kč. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o.(provoz Loxxess), Nová Hospoda 20, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jakub Fišer
  • Telefon : +420 607 053 507
  • E-mail : cvpl@bohemia-manscraft.cz
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o.(provoz Loxxess), Nová Hospoda 20, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

práce

skenerem

pracovníka

nového

přivedení

prémie

odpracovanou

směnu

záloh

ubytování