PopisPráce není vhodná pro ženy, je fyzicky náročná - mužský kolektiv !!!
(velkoobchodní sklad elektomateriálu)
Požadujeme:
zkušenost práce s manipulační technikou,
základní orientace v oboru elektro, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B.

Náplň práce:
příprava materiálu (převážně kabelů - převíjení) k expedici, manipulace s kabelovými cívkami

Pravidelná pracovní doba: 7 - 15.30 hod.
Nabízíme:
práci v menším kolektivu, v příjemném prostředí, stravenky, 3 dny zdravotního volna (sick-day) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMilady Horákové 2760, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

ELRON ELEKTRO s.r.o.
  • ELRON ELEKTRO s.r.o.
  • Kontakt : Petra Straková
  • Telefon : +420 312 662 427-8
  • Adresa : Milady Horákové 2760, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

práce

hodnabízímepráci

převíjení

expedici

manipulace

kabelovými

cívkamipravidelná

pracovní

doba7

menším