PopisNáplň práce: přejímka potravin a zboží, rozvoz jídel
pracoviště:Guldenerova 17, 326 00 Plzeň
nástup:duben 2019
pracovní úvazek: 40 hodin týdně
směnnost: jednosměnný provoz (po-pá), pracovní doba : 5:00 - 13:30 h
mzda: 20.000 - 24.000,- Kč

Požadavky na uchazeče o práci:
vzdělání : základní, SO , vzdělání v gastrooboru výhodou
další požadavky :polehlivost, pracovitost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz
Vhodné i pro fyzicky zdatné seniory
Informace, kontakt: Jaroslava Dolejšová
telefon: 371 102 470, e-mail: dolejsova@energosluzby.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEnergoSlužby s.r.o. - firemní restaurace ČEZ, Guldenerova 2577/19, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

EnergoSlužby s.r.o.
  • EnergoSlužby s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Dolejšová
  • Telefon : +420 602 690 793(8-14h)
  • Adresa : EnergoSlužby s.r.o. - firemní restaurace ČEZ, Guldenerova 2577/19, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

náplň

zdravotní

vzdělání

gastrooboru

výhodoudalší

požadavky

polehlivost

pracovitost

průkaz

práci vzdělání