PopisJedná se o pracovní poměr na dobu určitou - po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.

Náplň práce:
zajišťování odborné a specializované agendy na úseku dávek hmotné nouze; zpracování žádostí v aplikaci; vyhodnocování nároku na dávky; při zajišťování sociálního poradenství a sociálních služeb spolupracuje s ostatními odděleními odboru, státními a nestátními institucemi

Požadavky:
vzdělání VOŠ/VŠ a kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - podmínkou; výhodou je znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád; dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel); výborné komunikační dovednosti; odolnost vůči stresu; nezbytná psychická odolnost a schopnost asertivního jednání v zátěžových situacích při jednání s klienty; svéprávnost, trestní rejstřík bez záznamu

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis na e-mail: jana.hoskova@uradprace.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad práce České republiky, krajská pobočka v Olomouci, kontaktní pracoviště Kojetín, náměstí Míru 21, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín Mzda minimálně19910 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Úřad práce České republiky - Praha
  • Úřad práce České republiky - Praha
  • Kontakt : Jana Hošková
  • Telefon : +420 950 155 851
  • Adresa : Úřad práce České republiky, krajská pobočka v Olomouci, kontaktní pracoviště Kojetín, náměstí Míru 21, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín

Klíčová slova

znalost

odolnost

sociálních

dobu

jednání

zákona

sociálního

asertivního

schopnost

psychická