PopisPrvní kontakt e-mailem: olga.spatova@strabag.com
Místo výkonu práce: STRABAG Asfalt s.r.o. - Soběslav nebo Brno
Náplň práce:
koordinace oprav technologických celků - obalovny asfaltových směsí, zajišťování náhradních dílů
Požadavky:
SŠ strojní nebo elektro, ŘP skupiny B, velmi dobré znalosti práce na PC,
umění pracovat systematicky a samostatně, ochota cestovat, časová i místní flexibilita
Výhodou:
znalost NJ, znalost výroby asfaltových směsí (betonových směsí)
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená navíc
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG Asfalt s.r.o. - Prov. Brno, Tovární 756/3, Chrlice, 643 00 Brno 43 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

STRABAG Asfalt s.r.o.
  • STRABAG Asfalt s.r.o.
  • Kontakt : Olga Špátová
  • E-mail : olga.spatova@strabag.com
  • Adresa : STRABAG Asfalt s.r.o. - Prov. Brno, Tovární 756/3, Chrlice, 643 00 Brno 43

Klíčová slova

směsí

práce

asfaltových

kontakt

časová

pcumění

pracovat

systematicky

samostatně

ochota