PopisDISPEČER STROJÍRENSKÉ VÝROBY -
Náplň práce:
organizuje a přiděluje práci na pracovištích, počítá kapacity jednotlivých pracovišť, organizuje a provádí transport materiálu, provádí placení jednotlivých operací, obsluhuje transportní systém v europaletovém skladu, sleduje plnění termínu u výrobních dávek
předává hotové dílce, aktualizuje data (týká se výrobních dávek) v informačním systému,
spolupracuje na výměně objemných přípravků Požadujeme : znalost výkresové (konstrukční), technologické a zkušební dokumentace,
dobrá znalost práce na PC (MS Office),
znalost SAP výhodou, znalost obsluhy manipulačních vozíků výhodou, řidičský průkaz sk. B , flexibilita, spolehlivost
Nástup: ihned, životopisy zasílejte na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 22.000 Kč).

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ARGO-HYTOS s.r.o.
  • ARGO-HYTOS s.r.o.
  • Kontakt : Petra Košková
  • E-mail : p.koskova@argo-hytos.com
  • Adresa : Dělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

znalost

jednotlivých

provádí

výrobních

výhodou

dispečer

officeznalost

práce

dokumentacedobrá

zkušební