PopisÚČETNÍ- SŠ vzdělání ekonomického směru, maturitní zkouška z účetnictví podmínkou, samostatnost, přesnost, pečlivost, logické myšlení a pohotovost při plnění úkolů, velmi dobrá znalost MS Office - EXCEL PODMÍNKOU (každodenní využití), řidičský průkaz sk.B, znalost AJ
Náplň práce: účtování došlých faktur, vystavení a účtování vydaných faktur, účtování a vedení pokladny,
evidence zásob, kontrola pracovních výkazů, kontrola výrobních nákladů
Výše mzdy v závislosti na zkušenostech a praxi.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
Nabízíme: 5 týd. dovolené, výkonnostní prémie, dotované stravování,odměna za neabsenci, firemní akce
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1452, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-04-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

MILCOM a.s.
  • MILCOM a.s.
  • Kontakt : Petra Gultová
  • Telefon : +420 499 320 282
  • Adresa : MILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1452, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

účtování

faktur

kontrola

podmínkou

znalost

zasílejte

zásob

pracovních

výkazů

výrobních