PopisLABORANT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Požadujeme: aktivní a samostatný přístup k problematice, ochotu učit se a pracovat na sobě.
- Náplň práce: příprava výuky nebo vědecké činnosti v analytické, biochemické nebo syntetické laboratoři (1 pozice pro každou laboratoř).
- Předchozí laboratorní zkušenosti výhodou, vhodné i pro absolventy, základní znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou
- Nabízíme: práci v mladém kolektivu a odpovídající platové ohodnocení.
- V případě zájmu zašlete, prosím, Vaše CV na kontaktní email: kamil.musilek@uhk.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUniverzita Hradec Králové, Přírodovědecká fakulta, Rokitanského 62/26, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Univerzita Hradec Králové
  • Univerzita Hradec Králové
  • Kontakt : Kamil Musílek
  • Telefon : +420 493 332 780
  • E-mail : kamil.musilek@uhk.cz
  • Adresa : Univerzita Hradec Králové, Přírodovědecká fakulta, Rokitanského 62/26, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

laborantka

úrovni

laboratorní

zkušenosti

výhodou

vhodné

absolventy

základní

znalost

anglického