PopisMísto výkonu práce:
Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Co vás čeká na obsazované pozici?
• Řízení provozu výroby pákových mechanik a zodpovědnost za plnění výrobního plánu.
• Koordinace týmu zaměstnanců (85 pracovníků v přímé výrobě).
• Koordinace plánování směn a plánování personálního obsazení směn pro nepřetržitý provoz v souladu s výrobním plánem.
• Řízení a optimalizace interních výrobních procesů s ohledem na zvyšování produktivity, zlepšování kvality, snižování provozních nákladů a stavu zásob.
• Spolupráce s oddělením kvality, údržby, techniky a nástrojárny pro dosahování cílů společnosti. • Aktivní účast na projektech při změnách a zavádění nových technologií do výroby.
• Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti.

Jaké znalosti, dovednosti a vlastnosti byste měli mít?
• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru.
• Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky.
• Zkušenosti s vedením kolektivu (min. 20 lidí v přímé výrobě).
• Organizační schopnosti.
• Technické a logické myšlení.
• Čtení výkresové dokumentace.
• Časová flexibilita.
• Odolnost vůči stresovým situacím.
• Loajalita k firmě.
• Práce na PC, znalost MS Office.
• Spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Základní znalost AJ nebo NJ.

Co vám můžeme nabídnout?
• Perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a pracovním prostředím.
• Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností uchazeče).
• Služební vozidlo pro služební i soukromé účely.
• Služební telefon.
• Pojištění odpovědnosti.

Ostatní benefity:
• Roční bonus a cílové odměny.
• Věrnostní odměny, odměny za pracovní a životní výročí.
• 25 dnů dovolené.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory.
• Závodní stravování.
• Výuka cizích jazyků (AJ/NJ).

V případě, že se Vám nabízená pracovní pozice líbí, neváhejte a zašlete nám životopis.
Ilona Vázlerová, e-mail: vazlerova@interkov.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěINTERKOV spol. s r.o. - 02, Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

INTERKOV spol. s r.o.
  • INTERKOV spol. s r.o.
  • Kontakt : Ilona Vázlerová
  • Telefon : +420 412 599 215
  • Adresa : INTERKOV spol. s r.o. - 02, Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Klíčová slova

služební

znalost

kvality

odměny

pracovní

plánování

výrobě

přímé

koordinace

zodpovědnost