PopisZ důvodu rozšiřování vozového parku hledáme disponenta mezinárodní dopravy pro dodávky.
Požadavky: Komunikativní znalost AJ, NJ, praxi a orientaci v dopravě
Náplň práce: Vytěžování dodávek - jedná se o pružnou práci,nutné logické uvažování, trpělivost a spolehlivost, schopnost orientovat se na dopravních portálech.
Sledování průběhu přeprav, komunikace s řidiči, řešení možných problémů, související s přepravou, komunikace se zákazníky i dodavateli, evidence dokumentů, práce s interním systémem.
Nabízíme motivující finanční ohodnocení.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKubeštrans s.r.o. - Boršov n. Vlt., Průmyslová 245, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Kubeštrans s.r.o.
  • Kubeštrans s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Kubešová
  • Telefon : +420 773 133 402
  • E-mail : kubesova@kubestrans.cz
  • Adresa : Kubeštrans s.r.o. - Boršov n. Vlt., Průmyslová 245, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou

Klíčová slova

práce

komunikace

důvodu

přepravou

průběhu

přeprav

řidiči

řešení

možných

problémů