PopisNástup možný IHNED. Pracovní doba od Po - Pá 06:00 - 14:30 hod. a 10:30 - 19:00 hod.

Náplň práce:
příprava teplých a studených jídel a příloh, jejich následný výdej, udržování pořádku v kuchyni, pomocné práce v kuchyni

Požadavky:
Výhodou zkušenosti z kuchyně na obdobné pozici a praxe v závodním stravování; schopnost být součástí týmu

Nabízíme:
firemní stravování, slevy na partnerské produkty, možnost osobního ohodnocení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tomanova-klara@aramark.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěARAMARK, s.r.o. - pracoviště Hranice, Tovární, Tovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

ARAMARK, s.r.o.
  • ARAMARK, s.r.o.
  • Kontakt : Klára Tomanová
  • Telefon : +420 720 951 014
  • Adresa : ARAMARK, s.r.o. - pracoviště Hranice, Tovární, Tovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

stravování

nástup

týmunabízíme firemní

obdobné

pozici

praxe

závodním

schopnost

součástí

slevy