PopisNaše požadavky
Praxe v oboru prodeje, skladového hospodářství výhodou
Orientace v náhradních dílech vítána
Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Ochota učit se novým věcem
Řidičské oprávnění sk. B, obsluha VZV vítána
Uživatelská znalost práce na PC
Náplň práce:
Vedení skladového hospodářství (příjem, výdej materiálu)
Komunikace se zákazníky, komunikace s mechaniky
Fakturace, pokladna
Jízdné autobusy zdarma, příspěvek na dovolenou 6000,- Kč ročně, příspěvek na studijní, sportovní a vzdělávací pobyty dětí zaměstnance 3000,- Kč ročně, výhodné tarify na volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, stravenková karta Sodexo nebo obědy v ceně 25,- Kč, volnočasová karta Sodexo, sleva na tankování na čerpací stanici firmy ZDAR, a. s. a další benefity.
První kontakt telefonicky 8,00 - 15,00 nebo emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

ZDAR, a.s.
  • ZDAR, a.s.
  • Kontakt : Šárka Pečinková
  • Telefon : +420 734 393 939,566 696 174
  • Adresa : Jihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

příspěvek

ročně

zaměstnance

karta

sodexo

skladového

hospodářství

kontakt

penzijní

sportovní