PopisMísto výkonu práce: Přívozní 1064/2a, 170 00 Praha 7
Kontaktní osoba: Lohrová Jedličková Žaneta Ing., e-mail: zaneta.lohrova@ogilvy.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky:
- Znalost trhu tabákových výrobků
- Znalost prostředí na koncových trzích Polsko, Rusko, Ukrajina, Maďarsko
- Velmi dobrá znalost anglického a ruského jazyka
- Výhodou je znalost němčiny
- Znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
- Základní práce s programy InDesign a Photoshop
- 3 roky praxe v reklamní agentuře
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Základní znalost účetnictví

Náplň práce:
- Komunikace s klienty v oblasti tabákových výrobků
- Denní komunikace v anglickém jazyce - osobně, telefonicky, emailem
- Spolupráce s DTP studiem
- Psaní briefů pro klienty a desinery
- Příprava podkladů pro fakturaci Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPřívozní 1064/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Geometry Prague, s.r.o.
  • Geometry Prague, s.r.o.
  • Kontakt : Žaneta Lohrová Jedličková
  • E-mail : zaneta.lohrova@ogilvy.com
  • Adresa : Přívozní 1064/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

znalost

komunikace

práce

základní

výrobků

tabákových

velmi

klienty

účetnictvínáplň

práce