PopisPracoviště: 1. máje 53/124, Ostrava - Vítkovice
Kontakt: v případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis e-mailem

VorKon Engineering s.r.o. zabývající se konstrukční činností jednoúčelových strojů, zařízení a linek, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici konstruktéra /seniora/.

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s konstrukcí automatizovaných strojů, zařízení a linek
- praxe na obdobné pozici
- znalost čtení technické dokumentace
- dobrá znalost práce na PC (především MS Office)
- dobrá znalost 3D práce v CAD systému (CATIA preferována)
- časová flexibilita a ochota práce přes čas
- dobrá znalost AJ nebo NJ
- ŘP sk. B

Pracovní náplň:
- organizace práce svěřeného týmu konstruktérů na projektu
- kontrola a plánování práce
- komunikace se zákazníky (e-mail, telefon i osobní jednání)

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní společnosti
- práci na zajímavých českých i mezinárodních projektech
- zajímavé motivační ohodnocení
- zaškolení a pravidelná profesní školení a zvyšování kvalifikace
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVorKon Engineering s.r.o.;, 1. máje 53/124, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

VorKon Engineering s.r.o.
  • VorKon Engineering s.r.o.
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • E-mail : k.kopecka@vorkon.cz
  • Adresa : VorKon Engineering s.r.o.;, 1. máje 53/124, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

znalost

práce

dobrá

týmu

zařízení

strojů

pracoviště

konstruktérů

práce

plánování