PopisPracoviště: Sanatoria Klimkovice, Hýlov, 742 84
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Náplň práce:
úklid pokojů, veřejných prostorů a rehabilitačních místností
práce jak v jednosměnném tak ve dvousměnném provoze, dle potřeby záskoku

Požadujeme:
pracovitost a spolehlivost
pečlivost a zodpovědnost
nástup IHNED

Nabízíme:
zázemí velké a stabilní společnosti
roční odměny
příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování
možnost využívání procedur za zvýhodněnou cenu

doba určitá

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice;, Hýlov 24, 742 83 Klimkovice Mzda minimálně14640 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

AquaKlim, s.r.o.
  • AquaKlim, s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Nohlová
  • Telefon : +420 556 422 122
  • Adresa : AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice;, Hýlov 24, 742 83 Klimkovice

Klíčová slova

pracoviště

penzijní

zodpovědnost nástup

ihnednabízíme zázemí

velké

stabilní

společnosti roční

odměny příspěvek

pojištění