PopisNÁPLŇ PRÁCE: montáž mechanických a elektrických částí, předmontáž rozvaděčů, montáž kabelových tras
POŽADAVKY: flexibilita, ochota učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalita, praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: práci v české společnosti, realizaci zakázek v celé EU, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření § vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění zdarma, práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost zapojení do výuky cizích jazyků, místo výkonu práce Jevíčko
KONTAKT: telefonicky (po-pá 6-14.30h), e-mailem (j.halbrstat@blaukom.cz) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBLAUKOM CZ s.r.o. - Jevíčko (Brněnská), Brněnská 336, 569 43 Jevíčko Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

BLAUKOM CZ s.r.o.
  • BLAUKOM CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Halbrštát
  • Telefon : +420 775 499 076
  • E-mail : j.halbrstat@blaukom,cz
  • Adresa : BLAUKOM CZ s.r.o. - Jevíčko (Brněnská), Brněnská 336, 569 43 Jevíčko

Klíčová slova

montáž

práce

oboru

rozšíření

možnost

práci

náplň

popř

platném

vyhlášky