PopisMANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE
- DPP, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce: údržba zeleně a čistoty přístupových cest v areálu společnosti.
- Požadujeme: manuální zručnost, obsluhu VZV vítána, zkušenost s obsluhou zahradní techniky
vítána.
- Rozsah práce dle požadavků organizace, maxilmálně 300hod/rok
- Práce je vhodná i pro seniory.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel.: 495 753 255 , 603 569 123, e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAkademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Kontakt : Miroslava Kučerová
  • Telefon : +420 495 753 255
  • Adresa : Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

manipulační

případě

dle

požadavků

organizace

maxilmálně

300hodrok

vhodná

seniory