PopisPožadujeme:
dobrý zdravotní stav, korektní vystupování a smysl pro zodpovědnost, řidičské oprávnění skupiny C nebo T, strojnický průkaz čelních nakladačů výhodou, aktivní přístup
Nabízíme:
zodpovědnou práci pro společnost, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství, jistotu stabilní firmy, dlouhodobý pracovní poměr, nástup možný ihned, zajištění potřebných školení k výkonu práce, zajímavé mzdové ohodnocení, po každém odpracovaném roce valorizace mzdy
Náplň práce:
provádí obsluhu mechanizace v areálu Centra pro komplexní nakládání s odpady, pečuje o svěřené prostředky a provádí jejich údržbu, vykonává nutné manuální práce dle pokynů nadřízených
Telefonický kontakt po-pá 8:00-16:00, osobní kontakt na skládce Vysoká po-pá 8:30-15:00. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarius Pedersen a.s., skládka Vysoká u Dobřan, Náměstí T. G. M. 1, 334 41 Dobřany Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

Marius Pedersen a.s.
  • Marius Pedersen a.s.
  • Kontakt : Tomáš Latislav
  • Telefon : +420 724 104 748
  • E-mail : tomas.latislav@mariuspedersen.cz
  • Adresa : Marius Pedersen a.s., skládka Vysoká u Dobřan, Náměstí T. G. M. 1, 334 41 Dobřany

Klíčová slova

práce

popá

kontakt

požadujemedobrý

valorizace

areálu

mechanizace

obsluhu

práceprovádí