PopisPožadavky:
středoškolské vzdělání zakončené maturitou, technický obor výhodou
dobrá znalost práce s tabulkovým procesorem EXCEL (vkládání vzorců, filtrování hodnot dle příznaku, propojení tabulek)
ochota učit se novým věcem
znalost cizího jazyka výhodou

Pracovní náplň:
kalkulace a vyúčtování ceny tepelné energie pro jednotlivé cenové lokality
vkládání dat do tabulkového procesoru EXCEL a účetního software BYZNYS
zpracování návrhů smluv a cenových dodatků souvisejících s dodávkou tepelné energie formou doplnění dat do vzorových smluv
příprava podkladů pro účtárnu k vystavení odběratelských faktur
spolupráce s provozními techniky (práce s odečty měřidel, zatřídění nákladových faktur…)

Nabízíme:
práci v seriozní zavedené společnosti s dvacetiletou tradicí
nástupní mzdu 23.000,- až 25.000,- Kč v závislosti na vzdělání a dosažené odborné praxi uchazeče
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
možnost dalšího vzdělávání

Kontakt:
ITES spol. s r.o., Petra Bezruče 1556, 272 01 Kladno emailová adresa: malcova@ites-kladno.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěITES spol. s r.o. - pracoviště Kladno, Petra Bezruče 1556, 27201 Kladno 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

ITES spol. s r.o.
  • ITES spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Malcová
  • Adresa : ITES spol. s r.o. - pracoviště Kladno, Petra Bezruče 1556, 27201 Kladno 1

Klíčová slova

excel

dat

vzdělání

tepelné

energie

práce

fakturnabízíme práci

nákladových

zatřídění

měřidel