PopisMísto výkonu práce: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna Varnsdorf, 5. května č.p. 2467
407 47 Varnsdorf 1
Požadavky:
- pečlivost, spolehlivost,
- časová flexibilita,
- praxe v potravinářství vítána,
- pozice vhodná i pro absolventy,
- vzdělání nejlépe chemického, potravinářského oboru.
Náplň práce:
- odběr, příprava vzorků,
- kontrola dodržování hygieny,
- příjem a analýza mléka,
- posílání vzorků do centrální laboratoře.

Nabízené výhody:
příspěvek na dojíždění nebo na ubytování, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ocenění při životním a pracovním jubileu, firemní akce

Kontakt: osobně
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna Varnsdorf, 5. května 2467, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-14T00:52:05

Společnost

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
  • POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
  • Kontakt : Věra Culková
  • Telefon : +420 412 372 451
  • E-mail : culkova@polabske.cz
  • Adresa : POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna Varnsdorf, 5. května 2467, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

místo

dojíždění

kontrola

dodržování

hygieny

příjem

analýza

mléka

posílání

vzorků