PopisUČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodu
- Náplň práce: práce s dětmi ve věku 2-3 roky
- Požadujeme: pedagogické vzdělání s maturitou
- Nabízíme: stravování, telefon, práce v nově zrekonstruovaných prostorách
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 728880529 v čase 16:00-18:00 nebo emailem na a.krcmova@centrum.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZ labyrintu o.s. Chelčického, Chelčického 201/3, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně19500 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

Z labyrintu o.s.
  • Z labyrintu o.s.
  • Kontakt : Anna Taláb Krčmová
  • Telefon : +420 728 880 529
  • Adresa : Z labyrintu o.s. Chelčického, Chelčického 201/3, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

učitelka

stravování

emailem

čase

telefonu

kontaktujte

zájmu

případě

absolventy