PopisSKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou 3 let, nástup možný ihned,
- Náplň práce: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.
- Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
- Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP, stravenky, prémie
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM ČESKO s.r.o. - prodejna bauMax, Hradec Králové, Víta Nejedlého 1062/12, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o. - prodejna bauMax, Hradec Králové, Víta Nejedlého 1062/12, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

prémie

zboží

skladníkice

skladu

výhodou

fyzickou

zdatnost

spolehlivost

zodpovědnost