PopisNabídka parádní práce: Obchodní zástupce
obchodník

Rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme ty nejlepší uchazeče na pozici obchodní zástupce:

Náplň práce:
Hledáme obchodního zástupce, člověka, kterého baví bojovat o zakázky, komunikovat s klienty a doporučovat jim vhodné služby. Zajímá tě online marketing a máš trochu přehled o programování webů? Máš přirozené nadání pro jednání s lidmi? Pak jsi náš člověk!

Předmětem tvé práce bude dlouhodobá péče o stávající zákazníky, ale také zisk nových zákazníků, administrace nových zakázek a komunikace s klienty ohledně online marketingu a technického řešení webů. Zkrátka zodpovědná a zajímavá práce.

Co od tebe očekáváme?
- že znáš základy online marketingových služeb (SEO, PPC, copywriting),
- že máš v hlavě spoustu nápadů, které se nebojíš prezentovat,
- že tě práce baví a není pro tebe pouze zdrojem peněz,
- uvítáme, pokud máš zkušenosti s obchodem.

Co ti na oplátku nabízíme?
- pohodový kolektiv skvělých a mladých lidí,
účast na odborných školeních a přednáškách,
- plovoucí pracovní dobu a občasnou možnost práce z domu,
- a odpovídající fixní plat + provize ze zakázek a další motivační bonusy.
Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu. Nebo že občas potřebuješ jít dřív domů. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIMP net s.r.o. prac., Šimáčkova 674/137, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-15T11:13:50

Společnost

IMP net s.r.o.
  • IMP net s.r.o.
  • Kontakt : Petra Smíšková
  • Telefon : +420 739 323 974
  • E-mail : info@impnet.cz
  • Adresa : IMP net s.r.o. prac., Šimáčkova 674/137, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

práce

obchodní

online

baví

klienty

nových

webů

zakázek

zkušenosti

nabídka