PopisA16 z:15/4/2019
Náplň práce:
- kontrola, měření, údržba a seřizování obráběcích nástrojů
- komunikace s ostatními pracovníky výroby
- klidná práce.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení podle zkušeností
- motivační složka mzdy
- docházkový bonus (1.200 Kč)
- mimořádný bonus za práci o víkendu (800 Kč)
- příspěvek na stravování ve formě stravenek (100 Kč)
- letní a zimní bonus (50% + 50% ze základní mzdy)
- roční bonus za splnění výrobního plánu (30% ze základní mzdy)
- příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč / měsíc)
- týden dovolené navíc.
Kontakt e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHiTECO Czech s.r.o. - průmyslová zóna Nošovice ( hala Převodovkárna HMMC), Hyundai 700/3, Nošovice, 739 51 Dobrá Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

HiTECO Czech s.r.o.
  • HiTECO Czech s.r.o.
  • Kontakt : David Toševjan
  • Telefon : +420 596 144 090
  • E-mail : david@hiteco.co.kr
  • Adresa : HiTECO Czech s.r.o. - průmyslová zóna Nošovice ( hala Převodovkárna HMMC), Hyundai 700/3, Nošovice, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

bonus

mzdy

příspěvek

základní

práci

víkendu

stravování

formě

stravenek