PopisNáplň práce: obsluha výrobní technologie a zařízení, výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
Požadujeme: min. výuční list, manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu, praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou, uživatelská znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, motivující mzdové ohodnocení, od 20 000 Kč do 24 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 12 000 Kč, výplata v termínu.
Nástup možný ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné, závodní stravování, využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
Pokud Váš naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu pana Tilšara, tel.: 736 522 413 nebo se dostavte osobně na uvedenou adresu: Vranín 278, Štěpánovice u ČB.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBEST, a.s. - Vranín, Štěpánovice 278, 373 73 Štěpánovice u Č.Budějovic Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

BEST, a.s.
  • BEST, a.s.
  • Kontakt : Martin Tilšar
  • Telefon : +420 736 522 413
  • E-mail : tilsar@best-as.cz
  • Adresa : BEST, a.s. - Vranín, Štěpánovice 278, 373 73 Štěpánovice u Č.Budějovic

Klíčová slova

směny

příplatek

práce

náplň

závodní

dopravné

odpracované

odpolední

speciální

víkendové