PopisPracoviště: Ostrava - Vítkovice
Kontakt e-mailem

Požadujeme:
Vítána praxe v prodeji nástrojů, brusiva, vzdělání ve strojním oboru
Komunikativnost a organizační schopnosti, samostatnost
vítána znalost IS POHODA
znalost práce na PC - MS Office, excel, word

Náplň práce:
Vytváření nabídek našeho sortimentu, přijímání objednávek a zadávání do našeho ES POHODA, fakturace, komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody: stravenky, mobilní telefon

Nástup ihned.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJIMI-Brusivo s.r.o.;, Ostrava - Vítkovice Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

JIMI-Brusivo s.r.o.
  • JIMI-Brusivo s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Křevký
  • Telefon : +420 555 112 410
  • E-mail : exnerova@brusivojimi.com
  • Adresa : JIMI-Brusivo s.r.o.;, Ostrava - Vítkovice

Klíčová slova

našeho

pracoviště

pohoda

nabídek

sortimentu

přijímání

objednávek

zadávání

fakturace