PopisVEDOUCÍ SKUPINY
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, po zapracování samostatnost, znalost práce v systému ISL výhodou
- Náplň práce: logistické zabezpečení fakulty, provoz a plánování VTM
- Nabízíme: závodní stravování, možnost indispozičního volna, příspěvek FKSP
- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis s označením "Logistika" na e-mail: fvz-logistika@unob.cz Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany, Hradec Králové, Třebešská 1575, Nový Hradec Králové, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

Ministerstvo obrany
  • Ministerstvo obrany
  • Kontakt : František Černý
  • Adresa : Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany, Hradec Králové, Třebešská 1575, Nový Hradec Králové, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

dobu

vedoucí

příspěvek

vtm

nabízíme

závodní

stravování

možnost

indispozičního