PopisPožadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou,
znalost němčiny, příp. angličtiny výhodou
znalost práce s PC (MS Office),
zkušenosti s vedením účetnictví, personální a finanční agendy
týmová práce a komunikační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
flexibilitu, zodpovědnost a trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:
zpracování a účtování přijatých faktur, příprava dokladů k DPH pro hlavního účetního
zpracování dokumentů souvisejících s vývozem a dovozem zboží
zpracování dokladů k účtování cestovních náhrad
příprava podkladů pro finanční výkazy, reporty a analýzy

Nabízíme:
zajímavou a různorodou pracovní výzvu v nadnárodní společnosti
vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
možnost profesního rozvoje a zvyšování kvalifikace
zajímavé ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrapická 402, Dubí, 272 03 Kladno 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Meesenburg s.r.o.
  • Meesenburg s.r.o.
  • Kontakt : Jana Čechová
  • Telefon : +420 774 405 130
  • E-mail : info@meesenburg.cz
  • Adresa : Vrapická 402, Dubí, 272 03 Kladno 3

Klíčová slova

pracovní

účtování

výhodou znalost

dokladů

finanční

práce

nadnárodní

výzvu

různorodou